31/05/2018

Неапол загуби само в първия кръг от август, оттогава тя е вкарала във всички мачове. Срещу Интер излезе напред в резултата още във втората минута, когато Игуаин прави бърз изстрел пропуснали завоя.

На разположение на гостите след малко преди половин отслабени изключени Нагатомо, който получи втори жълт картон за опасно хлъзгане. След 62 минути игра, тя спечели Игуаин работи битка с двата милански стопери и дванадесета гол за сезона довежда до 2: 0.

Интер бързо намалява, като се надяваше бързо му удар на пръта предизвика Ляич. И двата стрелците след това станаха по-далеч в няколко обещаващи възможности, но резултатът не се е променило в драматичен обстановка, където топката стигна до по полюс два пъти неаполитански цели

успяха да се наложат Милан, който победи Сампдория в Генуа 4: 1..А треньор Синиша Михайлович успя срещу отбор, от който до Милано цялата дойде.

Друг старт за Милан вкара само на шестнайсет години вратарят Donnarumma и още в първата минута, когато те ритнат грешка, Sorianovu шанс, но след това успя povedeným хирургия Обезвреди .

След това екипът му се изпълняваше. Между 16-ти и 49-ти на минутата бе прокаран през три пъти, а всички голове бяха двадесет нападател Нианг.

Първо, подпомага полузащитник Бонавентура, а след това даде себе си два гола, включително един от дузпа. В отбора на отбора на Милан той записва първите мачове в лигата.Последно добавени в края на променлив Адриано за гостите вкара гол, с утеха от наказанието Едер.

Сампдория на три точки печалба от чакане в продължение на 25 октомври серия без победа удължен до пет мача.

Рома миналата седмица вързан с аутсайдера в Болоня и този път, вместо да прави оси загуби с 0: 2 Аталанта Бергамо. В резултат на това там?

Пет минути преди края на първото полувреме обобщи начален сигнал на отбраната на Римската екипа Гомес и отдалеч той насочена точно. В 82-та наказани Maiconův приплъзване на първия голмайстор на наказанието Денис.

Ювентус след слабо сезона, за да потвърдите влизане в подобряването на формата на четвърта награда на националния конкурс в един ред. След победата над Палермо 3: 0, те се погрижиха за 54 гола.Mandzukic удар с глава на минута, а минута преди края Sturaro и накрая създаване Заза е пети в таблицата

На пръв далеч победа за сезона в очакване на Hellas Verona, които са загубили 2:. 3 до Фрозиноне. Той има само шест точки за същия брой равенства и масата е явна последната.

Create your website for free! This website was made with Webnode. Create your own for free today! Get started